Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Türkiyenin En Kaliteli Fifa Fan Sitesi.
harry potter ve zümrüdüanka yoldaşlığı Icon_minitime18.08.10 2:17 tarafından Emmesen

» istekleriniz
harry potter ve zümrüdüanka yoldaşlığı Icon_minitime22.09.09 21:34 tarafından Niht

» Photoshopla makyaj yapma
harry potter ve zümrüdüanka yoldaşlığı Icon_minitime22.09.09 21:29 tarafından Niht

» Animasyon
harry potter ve zümrüdüanka yoldaşlığı Icon_minitime22.09.09 21:22 tarafından Niht

» son postu ben atarım
harry potter ve zümrüdüanka yoldaşlığı Icon_minitime22.09.09 21:08 tarafından Niht

» 5 KELİME 1 CÜMLE
harry potter ve zümrüdüanka yoldaşlığı Icon_minitime04.01.09 18:20 tarafından Niht

» ŞU MU BU MU??
harry potter ve zümrüdüanka yoldaşlığı Icon_minitime04.01.09 0:07 tarafından Niht

» müzik
harry potter ve zümrüdüanka yoldaşlığı Icon_minitime03.01.09 23:59 tarafından Niht

» photoshop hakkında
harry potter ve zümrüdüanka yoldaşlığı Icon_minitime29.12.08 21:13 tarafından hero

» Haftanın imza resmi #1 [Katılım]
harry potter ve zümrüdüanka yoldaşlığı Icon_minitime29.12.08 20:43 tarafından hero

» ALTTAKİ HAKKINDA ATIP TUTMACA
harry potter ve zümrüdüanka yoldaşlığı Icon_minitime09.12.08 22:27 tarafından izel_ua

» ÜSTTEKİ HAKKINDA ATIP TUTMACA
harry potter ve zümrüdüanka yoldaşlığı Icon_minitime09.12.08 22:26 tarafından izel_ua

» Techno Tabiki de
harry potter ve zümrüdüanka yoldaşlığı Icon_minitime07.12.08 16:32 tarafından Egecann

» alttakini abuk subuk bir nedenden banla!
harry potter ve zümrüdüanka yoldaşlığı Icon_minitime26.10.08 8:31 tarafından asuqbebenq

» tuttu tutacak!
harry potter ve zümrüdüanka yoldaşlığı Icon_minitime30.09.08 12:40 tarafından izel_ua

En iyi yollayıcılar
silentnight (1004)
harry potter ve zümrüdüanka yoldaşlığı Vote_lcapharry potter ve zümrüdüanka yoldaşlığı Voting_barharry potter ve zümrüdüanka yoldaşlığı Vote_rcap 
izel_ua (974)
harry potter ve zümrüdüanka yoldaşlığı Vote_lcapharry potter ve zümrüdüanka yoldaşlığı Voting_barharry potter ve zümrüdüanka yoldaşlığı Vote_rcap 
muse (774)
the-lara (350)
chapkin (337)
asuqbebenq (254)
eva_berna (213)
dunkelnacht<3 (206)
Chek!rdek (162)
kophuk (112)
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
RSS
Bookmark and Share

harry potter ve zümrüdüanka yoldaşlığı

+4
kophuk
ork'ncan
silentnight
izel_ua
8 posters
YazarMesaj
izel_ua
Rütbe:Vaz geçilmez Ö.Rütbe:Drummér
Rütbe:Vaz geçilmez    Ö.Rütbe:Drummér
izel_ua

Kadın
Yer : Ali Sami Yen.. ''
Rep : 0

harry potter ve zümrüdüanka yoldaşlığı Empty
MesajKonu: harry potter ve zümrüdüanka yoldaşlığı   harry potter ve zümrüdüanka yoldaşlığı Icon_minitime01.09.07 18:24

Arkadaşlar ben bu seriye gittim ve hayran kaldım..Film çok uzun tam 2 tane molası var.ama efektleri çok gerçekci ve başarılı..korktum denebilir , filmin senaryosunu çok iyi yazmışlar.
izel_ua
izel_ua

Kadın

MesajKonu: Geri: harry potter ve zümrüdüanka yoldaşlığı   harry potter ve zümrüdüanka yoldaşlığı Icon_minitime01.09.07 18:26

Ayrıca konuşulanlara göre herkez bu zümrüdüanka yoldaşlıgının son film olarak biliyor ama bundan sonra bir seri daha var HARRY POTTER MELEZ PRENS olması lazımdı ama adını pek dogru bilmiyor olabilirim.. o film hakkındada kısa bir bilgi vericem.
silentnight
Admin
Admin
silentnight

Erkek
Yer : jüpiter=)
Meslek : yönetmen

MesajKonu: Geri: harry potter ve zümrüdüanka yoldaşlığı   harry potter ve zümrüdüanka yoldaşlığı Icon_minitime01.09.07 18:27

adı dogru izel_ua bi topic daha actın 1 puan daha geliyor sana Very Happy
https://yogurtmu.yetkin-forum.com
izel_ua
izel_ua

Kadın

MesajKonu: Geri: harry potter ve zümrüdüanka yoldaşlığı   harry potter ve zümrüdüanka yoldaşlığı Icon_minitime01.09.07 18:29

Arkadaşım harry potter'ın serisini okumuştu ve devamlı bana anlatırdı.zümrüdüanka yoldaşlıgının kitabı galiba 1000 küsür sayfalık melez prenste 900 lü bişi olması lazım. Melez prens'te okulun başında olan voldemort ölüyor ve okula ölüm yiyenler geliyor.bütün okul onlarla savaşmaya başlıyor..melez prenste harry potter'ın bitecegi söyleniyordu ama bunun ardından senaryonun sahibi 2 kitap daha yazmış olması gerek diye biliyorum..

HARRY POTTER HAKKINDAKİ YORUMLARINIZI BEKLİYORUM.
ork'ncan
Çaylak
Çaylak
ork'ncan

Erkek

MesajKonu: Geri: harry potter ve zümrüdüanka yoldaşlığı   harry potter ve zümrüdüanka yoldaşlığı Icon_minitime01.09.07 21:08

Harry potter'a bende gittim ve çok beğendim bir zamanlar ordaki emma watson la messenger'da konuşuyorduk ama eski adresimde kaldı.İşte setlerin yorucu oldugunu anlatırdı bunu izel'de bilir.
kophuk
Üye
Üye
kophuk

Erkek
Yer : kalbin dayanamadığı kadar soğuk yerdeyim

MesajKonu: Geri: harry potter ve zümrüdüanka yoldaşlığı   harry potter ve zümrüdüanka yoldaşlığı Icon_minitime03.09.07 21:18

bn de izledim geçen hafta bayıldım şu haryy ye bksana kaç yaşında nekadar parası var keşke bende o kadar iyi oynaya bilsem:D
izel_ua
izel_ua

Kadın

MesajKonu: Geri: harry potter ve zümrüdüanka yoldaşlığı   harry potter ve zümrüdüanka yoldaşlığı Icon_minitime06.09.07 18:14

Ya senaryoyuda çok iyi yazmışlarda.Bu harry potter falan onları nasıl seciyorlar..acaba önceden bu harry rolünde oynaya çocuk ünlü bi oyuncumuydu ..?
kophuk
Üye
Üye
kophuk

Erkek
Yer : kalbin dayanamadığı kadar soğuk yerdeyim

MesajKonu: Geri: harry potter ve zümrüdüanka yoldaşlığı   harry potter ve zümrüdüanka yoldaşlığı Icon_minitime06.09.07 20:11

bilmem heralde çocuk çok iyi rol yapio bence süper oynuyo
izel_ua
izel_ua

Kadın

MesajKonu: Geri: harry potter ve zümrüdüanka yoldaşlığı   harry potter ve zümrüdüanka yoldaşlığı Icon_minitime06.09.07 21:42

Bencede..ayrıca çok yetenekli bi insan oldugunu düşünüyorum Very Happy
muse
Moderatör
Moderatör
muse

Kadın
Yer : şeytanın kapısı

MesajKonu: Geri: harry potter ve zümrüdüanka yoldaşlığı   harry potter ve zümrüdüanka yoldaşlığı Icon_minitime20.09.07 16:58

belki bir tiyatro eğitimi almıştır ordan önermişlerdir ya da ajans yardımıyla ya da ülkesinde tanınan bir oyuncuyduu..... Very Happy
rockergirl
Çaylak
Çaylak
rockergirl

Kadın

MesajKonu: Geri: harry potter ve zümrüdüanka yoldaşlığı   harry potter ve zümrüdüanka yoldaşlığı Icon_minitime30.09.07 21:01

ben galasına gittim Türkiyedeki(İstanbul Kanyondaydı) gerçi sadece ikziler ve CHo gelmişti ama onalr bana yetti süper bi galaydı..film daha iyi oalbilridi..çünkü kitap uzun film kısa
silentnight
Admin
Admin
silentnight

Erkek
Yer : jüpiter=)
Meslek : yönetmen

MesajKonu: Geri: harry potter ve zümrüdüanka yoldaşlığı   harry potter ve zümrüdüanka yoldaşlığı Icon_minitime01.10.07 16:09

rockergirl birdaha bbc yani kalın harf kullanma...
https://yogurtmu.yetkin-forum.com
Darkness
Çaylak
Çaylak
Darkness

MesajKonu: Geri: harry potter ve zümrüdüanka yoldaşlığı   harry potter ve zümrüdüanka yoldaşlığı Icon_minitime25.12.07 20:28

hala filmi izlemedim.kendimi ilkel hissediyorumm Very Happy
chapkin
Üye
Üye
chapkin

Erkek
Yer : Edirne-İstanbul
Meslek : İTÜ öğrencisi ayrıca teknik servisTİM bilgisayarcıda

MesajKonu: Geri: harry potter ve zümrüdüanka yoldaşlığı   harry potter ve zümrüdüanka yoldaşlığı Icon_minitime25.12.07 20:33

izledim dc++'den çek Very Happy limewire bi paylaşımdan çek

harry potter ve zümrüdüanka yoldaşlığı
1 sayfadaki 1 sayfası